Rada školy

Atletika Beh oslobodenia obce Sľažany Atletické hry v Žitavanoch Bežecké preteky Orientačný beh Vybíjaná Hádzaná Súťaž mladých hasičov Stolný tenis Futbalové turnaje Florbal Detská atletika

Športové súťaže

Atletika

   

 ŠKOLSKÉ  MAJSTROVSTVÁ  OKRESU  ZLATÉ  MORAVCE ŽIAKOV  A ŽIAČOK  ZŠ V ATLETIKE

10.5.2019 sa na atletickom štadióne v Zlatých Moravciach konali MO v atletike. Bola to súťaž jednotlivcov aj súťaž družstiev, kde sa bodovalo prvých desať miest. Družstvo tvorilo 6 členov. Súťažili v disciplínach: 60m, 300m, 800m, 1000m, diaľka, guľa, kriketka a štafeta 4x60m.  Bodové umiestnenia našich žiakov:

Chlapci: Matej Hudec: 60m-1. miesto, 300 m-1. miesto

                Dominik Herda: diaľka-4. miesto, 300m-5. miesto

                Filip Matejov: 1000m-6. miesto

                Alexander Nekoranec: guľa-4. miesto

                Kristián Ondruška: kriketka-7. miesto

                Juraj Tonka: 60m-10. miesto, diaľka

                štafeta 4x60m: Matej Hudec, Filip Matejov, Dominik Herda, Juraj Tonka - 1. miesto

Dievčatá: : Ema Paulová: diaľka - 1. miesto, 60m-3.miesto

                   Ivana Tešíková: 60 m- 2. miesto, diaľka - 3. miesto,

                   Timea Krajčiová: 300 m - 3. miesto

                   Lucia Dobiášová: guľa-5. miesto, 800 m- 6. miesto

                     Alexandra Farkašová: 300 m - 10. miesto

                   Sofia Šimonová: kriketka-9. miesto

                   štafeta 4x60m: Ivana Tešíková, Ema Paulová, Lucia Dobiášová, Alexandra Farkašová - 1. miesto

Družstvo dievčat aj chlapcov vybojovalo 1. miesto a 4.6.2019 nás budú reprezentovať na MK v Nových Zámkoch. 

 

 ŠKOLSKÉ  MAJSTROVSTVÁ  NITRIANSKEHO KRAJA  ŽIAKOV  A  ŽIAČOK  ZŠ V ATLETIKE

4.6.2019 sa v Nových Zámkoch konali MK v atletike, kde sa prebojovalo družstvo dievčat aj družstvo cklapcov. Za pekného slnečného počasia všetci siahali na dno svojich síl a zlepšili si svoje osobné výkony.

Chlapci:  Matej Hudec: 300 m-7. miesto, 60m-9. miesto 

                Dominik Herda: diaľka-7. miesto, 300m-19. miesto

                Filip Matejov: kriketka-16. miesto

                Alexander Nekoranec: guľa-14. miesto

                Kristián Ondruška: kriketka-15. miesto, diaľka - 24. miesto

                Juraj Tonka: diaľka - 11. miesto, 60m-18. miesto

                Roland Ševce: 1000 m - 15. miesto

                 štafeta 4x60m: Matej Hudec, Filip Matejov, Dominik Herda, Juraj Tonka - 4. miesto

 

Dievčatá: : Ema Paulová: diaľka - 5. miesto, 60m-13.miesto

                   Ivana Tešíková: 60 m- 9. miesto, diaľka - 9. miesto

                   Timea Krajčiová: 300 m - 17. miesto

                   Lucia Dobiášová: guľa-9. miesto, 800 m- 17. miesto

                     Alexandra Farkašová: 60m - 12. miesto

                   Ema Záchenská: kriketka-12. miesto, guľa - 16. miesto

                   Nina Borkovičová: 800 m - 18. miesto

                   štafeta 4x60m: Ivana Tešíková, Ema Paulová, Lucia Dobiášová, Alexandra Farkašová - 4. miesto





 

 





 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Sľažany 122
    951 71 Sľažany č. 122
  • 0376302219,
    mobil 0903660198
    mobil 1. st. 0903796175
    0376302409 - ekonómka,
    0376302286 - školská jedáleň
    mobil 0903800057

Fotogaléria